CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Jak rozwiazac NEOSTRADE
Autor Wiadomość
kiciper



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 236
Wysłany: Pią 02 Lis, 2007 18:11   Jak rozwiazac NEOSTRADE

wyglada tak nr telefonu mozna przeniesc (czyt usluge tel) np mieszkanko babci (piszemy ze tam teraz mieszkamy)
usluga neostrady sie NIE PRZENOSI co oznacza ze piszemy pisemko do TP prosze o rozwiazanie umowy neostrady z powodu przeniesienia tel. nie ponosi sie zadnych kosztow...
oni uznaja to ze to jest z ich winy(oczywiscie zaproponuja na nowy adres neo ale odmawiasz i kwita) bardzo proste a patrzac czasami jakie chca dac kary ooooo (wielkie oczy) czt 2-3tys
tel przenioslem rozwiazalem umowe neostrady... tel byl zawieszony miesiac koszt ok 30zl poczym rozwiazalem umowe z tp na tel.
_________________
ssyssunia
KiZiA_MiZiA
chyba widzialem kotecka....
 
spree



Klan: nie lubie
Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 181
Skąd: Włocławek
Wysłany: Pią 02 Lis, 2007 18:55   

cwane bardzo cwane tylko ze mi inny net nie dochodzi poza radiowym i neo ;] (czyt. neo>radiówka)
_________________

 
 
potek
SteamBans Member



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 634
Skąd: Szczytno/Gdańsk
Wysłany: Pią 02 Lis, 2007 22:09   

też o tym myślałem ale u mnie w wiosce nie ma innego dobrego neta lany to wielka pingoza i bardzo niestabilne, w netie się nie pcham więc trzeba zostać przy neo ;)
_________________
I'll move to Paris, shoot some heroin and f*ck with the stars.

#cs.telsten.com @ QuakeNet
 
 
Dzejms



Klan: oglądam w TV
Dodatkowy Nick: DzejmsBlond
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 566
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 06 Lis, 2007 20:24   Re: Jak rozwiazac NEOSTRADE

kiciper napisał/a:
wyglada tak nr telefonu mozna przeniesc (czyt usluge tel) np mieszkanko babci (piszemy ze tam teraz mieszkamy)
usluga neostrady sie NIE PRZENOSI co oznacza ze piszemy pisemko do TP prosze o rozwiazanie umowy neostrady z powodu przeniesienia tel. nie ponosi sie zadnych kosztow...
oni uznaja to ze to jest z ich winy(oczywiscie zaproponuja na nowy adres neo ale odmawiasz i kwita) bardzo proste a patrzac czasami jakie chca dac kary ooooo (wielkie oczy) czt 2-3tys
tel przenioslem rozwiazalem umowe neostrady... tel byl zawieszony miesiac koszt ok 30zl poczym rozwiazalem umowe z tp na tel.


Rozumiem, że ty tak zrobiłeś. To raz, a dwa: czy możesz rozwinąć dlaczego uznają, że to z ich winy. I czy możesz podać mi jakieś paragrafy z ich regulaminów na poparcie tego - w razie problemów.
Mój stan wojny nadal trwa. "Buraczana Linia TP" karze czekać na odpowiedź na złożone reklamacje, a neta nie podłączają. Mówią, że może to trwać do 30 dni. ZGROZA !! :[
Neta chwilowo mamy od sąsiada. Tylko 3 piętra wyżej. :D Nowik dokonał cudu. :x Podłączył nasz router ADSL (Neo itp.) do UPC (Chello) :wow: Sam nie wiem jak ale działa super. Myślę, że powinien napisać poradnik ;) .
_________________

 
 
kiciper



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 236
Wysłany: Wto 06 Lis, 2007 20:30   

jesli mi nie wiezysz to zadzwon 9393(to chyba blekitna lina powiedz ze sie przeprowadziles i chcesz przeniesc tel... i masz neo i jak to wyglada dla podpochy powiedz ze bys wzial inna neo. Ja tak zrobilem i wszystko jest ok... co do paragrafow to takie cos jak regulamin

rozwiniecie dlaczego to z ich winy

tel mozna przeniesc w miejscu zamieszkania i wszedzie w polsce za dormoche, w tym samym miescie nawet ci numer zostawia :D inne miasto by miec ten sam numer 100zl.
Neo nie mozna przeniesc!!! tak mowia i nie przenosza tylko kaza klijentowi rozwiazac umowe z powodu braku mozliwosci przeniesienia neo przez tp... co sie rowna z tym ze to z ich winy!!!!
_________________
ssyssunia
KiZiA_MiZiA
chyba widzialem kotecka....
Ostatnio zmieniony przez kiciper Wto 06 Lis, 2007 20:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
v1ncent



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 83
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 07 Lis, 2007 10:47   

Rzeczywiście tak jest, że przy przeniesieniu numeru telefonu rozwiązuje się umowa neostrady, miałem taki przypadek właśnie przed miesiącem.
Nie było żadnych konsekwencji finansowych, ale akurat w moim przypadku była umowa na czas nieokreślony.


vincent
 
 
Moras



Dołączył: 27 Kwi 2006
Posty: 640
Skąd: D.G.
Wysłany: Śro 07 Lis, 2007 10:50   

jakies 2 lata temu to samo zrobilem (babka w telepunkcie sama nam to zaproponowala :D )
telefon przepisany na mamuske i kolejna promocje wzielismy :P
 
 
mala mi



Klan: brak
Dołączył: 02 Mar 2008
Posty: 23
Skąd: okolice Katowic
Wysłany: Pią 14 Mar, 2008 23:03   

ja tam na neo nie narzekam. mialam troche uzerania sie z nimi przy podlaczeniu, ale jeden tel do kolegi, ktory u nich jest jakims tam wazniejszym informatykiem wszystko zalatwil. neo dziala cacy :) ) jedyne co, to usilnie mi rozlaczaja neta jak cos sciagam - np jakis film :D no i modem czasami sie zwiesza :) ) a zeby sie odwiesil, trzeba nim po prostu zdrowo walnac o sciane :D neo wymiata :)

EDIT

nosz kurcze mowilam... zaczynam cos sciagac - 5 min max- rozlacza mi net... grrr ide napisac maila do kumpla :D
Ostatnio zmieniony przez mala mi Sob 15 Mar, 2008 01:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
wzr



Dodatkowy Nick: pOw poW
Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 358
Skąd: Koszalin
Wysłany: Sob 15 Mar, 2008 10:10   

a powiedz mi jakiego programu używasz do tego modemu ? tego neostradowego ? jak tak to wywal to gó... ;] odinstaluj wszystko , potem tylko zainstaluj sterowniki do modemu ;] i zrobić tak

Cytuję maila od Te Psy
Kod:
Witam

Należy odinstalować aplikację dostępową Neostrada TP, utworzyć połączenie dial-up za pomocą kreatora połączeń z okna połączeń sieciowych z panelu sterowania (wybrać połącz z internetem, konfiguruj połączenie ręcznie, połącz używając modemu telefonicznego, w numer telefonu wpisać *, w nazwę i hasło użytkownika wpisać swoją nazwę użytkownika i hasło do połaczenia z neostradą). Po utworzeniu połączenia umieścić je w Autostacie albo użyć jakiegoś programu do automatycznego łączenia.

Pozdrawiam
_________________



دخان الشيشة اليومية
 
 
mala mi



Klan: brak
Dołączył: 02 Mar 2008
Posty: 23
Skąd: okolice Katowic
Wysłany: Sob 15 Mar, 2008 10:43   

o fajnie wiedziec. mi to niepotrzebne - fajnie sie czasami wyzyc i nim porzucac :) tym bardziej ze im mocniej trzasniesz nim o sciane tym lepiej dziala :) )
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.