CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: teczufka
Wto 13 Lis, 2007 18:40
Admin roku 2007 vol.2

Admin roku
Anvi
7%
 7%  [ 4 ]
Babcia
21%
 21%  [ 11 ]
Dzejms Blond
9%
 9%  [ 5 ]
Irys
9%
 9%  [ 5 ]
Kizia Mizia
0%
 0%  [ 0 ]
Kojot
0%
 0%  [ 0 ]
Kyryry
0%
 0%  [ 0 ]
Moras
0%
 0%  [ 0 ]
PCPK
1%
 1%  [ 1 ]
Psychic
0%
 0%  [ 0 ]
Qbert
11%
 11%  [ 6 ]
Rider
11%
 11%  [ 6 ]
Siatkarz
0%
 0%  [ 0 ]
Vegeta
1%
 1%  [ 1 ]
Wegier
25%
 25%  [ 13 ]
Głosowań: 52
Wszystkich Głosów: 52

Autor Wiadomość
N0W!k



Dołączył: 24 Paź 2007
Posty: 29
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 01 Lis, 2007 16:17   

Wegierek wysunoles sie na prowadzenie;p obt tak dalej :rotfl2:
_________________

 
psychic



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1028
Skąd: Kłodzko/Wrocław
Wysłany: Czw 01 Lis, 2007 16:46   

Zeby Wegrowy nie popadl w samo zachwyt to oddam glos na Babe :lol:
_________________
''A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych, przez tych, którzy nie słyszeli muzyki. " F. Nietzshe.
 
 
kiciper



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 236
Wysłany: Czw 01 Lis, 2007 19:45   

A mh... tak z kazdym wypije wodke zapraszam... mh... bo jestem ***cenzura***.. jak ktos nie wiezy mh... co z ta wodka???... to ja was nie banuje i tak mnie traktujecie???.... (foch)...
_________________
ssyssunia
KiZiA_MiZiA
chyba widzialem kotecka....
 
Anvi



Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 286
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Wysłany: Czw 01 Lis, 2007 20:49   

Juz wiecej nie bede lapal cziterow :( (( nikt na mnie glosu nie oddal ;/
Sam musialem to zrobic a co mi tam!
Dziwi mnie tylko jedno "Rider" (6 głosów) od czasu kiedy adminuje na serverze nie spotkalem sie z nim w roli takiej by wogole na to zaslugiwal, rozumiem ze temat jest tylko po to by uwzglednic najlepszego admina i zadnej nagrody nie bedzie, ale jesli oddajecie glos to nie patrzcie na to "bo go znam jest spoko i dostane piwko" tylko oceniajcie za to co robi, wybacz Rider ale nawet nie mialem okazji z Toba zamienic slowa na @say ...

Z wymionych adminow oczywiscie oprocz mnie, na miano najlepszego admina uwazam ze sa to osoby:
Babcia: + Nagrywanie dem, banowanie cziterow, - nie zawsze jest dostepny na serverze. Ale gdy jest jest porządek.
Dzejms: + Potrafi utrzymac porządek na serverze, zero kolesiostwa, - ten sam co Babcia.
IrYs: Dobry admin, wiecej nie trzeba pisac :) nie mam pelnego zdania na jego temat.
qBert: Takie same zdanie jak o irysie.
Siatkarz: Jakby gral czesciej napewno bylby numerem 2 w tej liscie.
Wegier: Nagrywanie dem, poswieca swoj czas na gre na nagrywanie plebsow, nie interesuje go tylko gra, ale i takze porzadek na serverze. Dla mnie numer 1 od ostatniego czasu.
Moras: Napewno uzyskal by kilka glosow jakbyscie glosowali obiektywniej, stosunek 0 glosow tego gracza calkowicie temu zaprzecza. Czlowiek gra na serverze nie od dzis, pomaga i jest dosc czesto w grze.

Pozdrawiam
Anvi.
_________________
 
 
Sylwia



Dołączył: 01 Sie 2007
Posty: 6
Skąd: ByToM
Wysłany: Czw 01 Lis, 2007 21:28   

babcia :*
 
 
bamc



Dołączył: 17 Lut 2007
Posty: 420
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 01 Lis, 2007 21:37   

Kizia Mizia - gra jeszcze ? bo dawno nie widzialem

Kojot - ma lagi ale wczoraj od dawna cos zagral :D

Kyryry - cos ostatnio sluch o nim zaginal

Psychic - no offence ale nie kojarze z serwa

Vegeta - jw :p
_________________
 
 
x0x



Dodatkowy Nick: x0x :p
Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 357
Wysłany: Czw 01 Lis, 2007 21:59   

ja to widzę trochę inaczej niż ty Anvi, trudno mi ocenić admina czy zasługuje na nagrodę jeżeli widzę go tylko na forum z większością adminów prawdopodobnie mijam się na serwie ja wychodzę oni wchodzą, tylko Wegier i Rider grają w tedy co ja i wiem co mogę od nich oczekiwać, nie oddam głosu np. na Babcie (którą bardzo lubię) ale na serwie graliśmy razem może z 1-2 miesiące temu, oczywiście czasami zdarzy się że widzę siatka lub qberta ale raz na parę dni, a gram często
Ostatnio zmieniony przez x0x Czw 01 Lis, 2007 22:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sinecod
Admin :: bydzia {3} FUN



Klan: Klaco?
Dołączył: 26 Maj 2006
Posty: 524
Skąd: Vietnam
Wysłany: Czw 01 Lis, 2007 22:09   

Widze ze Anvi sie burzy .. coz ale niema racji. Otoz admini jako ostoja praworzadnosci na serwerze przestrzegaja tego czyt banuja plebs .. karza cziterow. Jesli tego nierobia niepowinni byc adminami, a sa, wiec co do ich pracy niepowinno sie miec zastrzezen typu ten admin banuje za haxy ten za plebs a ten nic nierobi. To nie ankieta na najbardziej pracowitego admina. Pozatym ten konkurs na admina roku jest skierowany do nas graczy. A dla gracza wazny jest aby admin byl przydatny(jak jest jakis problem na serwie to robi porzadek), sprawiedliwy, zeby mial poczucie humoru i zeby niewywzszal sie tym swoim adminem tylko mozna bylo go traktowac prawie(prawie bo ma wieksza wladze :P ) jak gracza.

Ta ankieta powinna miec kilka opcji wyboru nie jedna tak btw.
Ostatnio zmieniony przez Sinecod Czw 01 Lis, 2007 22:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 01 Lis, 2007 22:19   

Anvi, to tylko zabawa :P
Wrzuć na luz. :D
W zeszłym roku to nie miałem wątpliwości że ja byłem najlepszym @ a nie wygrałem :P :P :P W tym roku już nie zasługuje :P
W tym roku mam wiele kandydatów a że jak powiedziałem, Irys swój chłop to dałem na niego :P Również chciałbym zagłosować na mordasa, Ciebie i kilku innych. Ale wybory jak wybory - tylko 1 głos...
_________________
 
 
opar



Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 221
Skąd: niedaleko ;)
Wysłany: Pią 02 Lis, 2007 07:17   

oddałem głos na Anvi-ego, żeby nie łamał się i łapał czitków :*
_________________
przeważnie zachowuje się poważnie...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.