CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
HDTV
Autor Wiadomość
Trel



Klan: hanka [*] :((
Dołączył: 27 Mar 2006
Posty: 472
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro 20 Gru, 2006 08:35   HDTV

Mam TV [aaa wlasciwie to projektor], nie wiem jaki model bo sie na tym nie znam ;\ wiem tyle ze jest to samsung i ma 42'cale.

Problem polega na tym ze mam napisane w instrukcji i na obudowie projektora duzy napis HDTV, a kiedy wlaczam CANAL+ SPORT - HD to slycchac tylko dzwiek :( a obrazu nie ma :(

Co mam zrobic?? cos w menu pogrzebac?? jakies kable oddzielne potrzeba czy co??


pzdr
Ostatnio zmieniony przez Trel Śro 20 Gru, 2006 08:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
siatkarz



Klan: urwisów
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1199
Skąd: Kłodzko / Wrocław
Wysłany: Śro 20 Gru, 2006 12:17   

ja bym najpierw przeczytal instrukcje obslugi, jak tam nic nie bedzie to bym obczail stronke producenta :)
_________________


uwazaj bo moge przypadkiem Cie trafic
 
 
WEGier



Klan: na drzewie :)
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1310
Skąd: Czę100chowa
Wysłany: Śro 20 Gru, 2006 12:47   

ziomek poziomek, a podłączyłeś tym?
do wejścia hdmi?
_________________

 
potek
SteamBans Member



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 634
Skąd: Szczytno/Gdańsk
Wysłany: Śro 20 Gru, 2006 13:10   

włąsnie podlaczales kablem hdtv?
_________________
I'll move to Paris, shoot some heroin and f*ck with the stars.

#cs.telsten.com @ QuakeNet
 
 
nowik
Webmaster



Klan: Czasami ogladam
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 1277
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 20 Gru, 2006 15:02   

EEE projektor ma przekątna 42'' ?:D cos tu nie pasuje :P predzej albo to jest plazma ;P niewielu producentow wprowadzilo na rynek projektory z HDready a co dopiero FullHD ;) Samsung chyba jeszcze tego nie zrobil ale pewny nie jestem ;P a co do problemu to kabel, kabel i jeszcze raz kabel a jak nie kabel to wez w insturkcji poszukaj wszystkich hasel HD! i tam bedzie napewno napisane co w Menu sie zmienia jak chce sie uzyskac HD jezeli juz taka glupota jest ;P
_________________

 
 
Trel



Klan: hanka [*] :((
Dołączył: 27 Mar 2006
Posty: 472
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro 20 Gru, 2006 19:14   

jestem pewien ze to projektor, ze to samsung i ze ma 42'cale :|

nie wiecie czy ten kabel hdmi byl z TV w zestawie czy trza dokupic??

bo bede musial jutro zobaczyc w piwnicy czy jest w kartonie :P
 
 
nowik
Webmaster



Klan: Czasami ogladam
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 1277
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 20 Gru, 2006 20:05   

Kod:
Projektor urządzenie służące do wyświetlania ruchomego obrazu na ścianie lub na innej powierzchni, która służy za ekran projekcyjny. Projektory te głównie stosowane do wyświetlenia filmów odtwarzanych przez komputer lub komputerowych prezentacji. Projektory komputerowe oparte są na dwóch technologiach LCD i DLP.

.... i nie moze miec 42 cali bo jak projektor sobie przystawisz blizej sciany to masz mniejszy a jak dalej to wiekszy, projektory roznia sie rozdzielczoscia! a ich przekatna mierzy sie w metrach! czyli jak masz Full HD to respect! z tego co wiem to cena ~20.000~50.000zł
_________________

 
 
potek
SteamBans Member



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 634
Skąd: Szczytno/Gdańsk
Wysłany: Śro 20 Gru, 2006 20:25   

takich gabli zazwyczaj nie daja w zestawie :/ kosz takiego kabela za 1,5 to około 25zł
_________________
I'll move to Paris, shoot some heroin and f*ck with the stars.

#cs.telsten.com @ QuakeNet
 
 
Trel



Klan: hanka [*] :((
Dołączył: 27 Mar 2006
Posty: 472
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro 20 Gru, 2006 20:26   

nowik napisał/a:
Kod:
Projektor urządzenie służące do wyświetlania ruchomego obrazu na ścianie lub na innej powierzchni, która służy za ekran projekcyjny. Projektory te głównie stosowane do wyświetlenia filmów odtwarzanych przez komputer lub komputerowych prezentacji. Projektory komputerowe oparte są na dwóch technologiach LCD i DLP.

.... i nie moze miec 42 cali bo jak projektor sobie przystawisz blizej sciany to masz mniejszy a jak dalej to wiekszy, projektory roznia sie rozdzielczoscia! a ich przekatna mierzy sie w metrach! czyli jak masz Full HD to respect! z tego co wiem to cena ~20.000~50.000zł


echh... zle mnie Nowik zrozumiales... nie wiem jak Wam to wytlumaczyc ale ja mam taki projektoro/telewizor! wyglada jak TV, ma wielka dupe ale to projektor, nie taki rzutnik czy cos... Jak znajde to w necie to dam linka :) pozdro

~EDIT:znalazlem ale tylko male fotki :( Klik i niestety tylko google images. Jest to model SP42Q2 a w instrukcji nic nie ma o kablu do HDTV, a napisy na obudowie są takaie (jesli to ma jakies znaczenie...) : HDTV - 1080i ready; selfocusl; progressive; 100hz - natural scan; virtual dolby surround [to dzwiek chyba :P ]

pzdr
Ostatnio zmieniony przez Trel Śro 20 Gru, 2006 20:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
potek
SteamBans Member



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 634
Skąd: Szczytno/Gdańsk
Wysłany: Śro 20 Gru, 2006 20:30   

chodzi Ci o cos takiego http://allegro.pl/item150...sp_43q5hl1.html ?

nowik mu chodzi o telewizor projekcyjny
_________________
I'll move to Paris, shoot some heroin and f*ck with the stars.

#cs.telsten.com @ QuakeNet
Ostatnio zmieniony przez potek Śro 20 Gru, 2006 20:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.