CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: teczufka
Sob 16 Wrz, 2006 11:20
Prośba o restrykcje

Czy jesteś za wprowadzeniem restrykcji do dwóch AWP na drużynę?
Tak
34%
 34%  [ 12 ]
Nie
65%
 65%  [ 23 ]
Głosowań: 35
Wszystkich Głosów: 35

Autor Wiadomość
Plast!c



Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 58
Skąd: Bydzia
Wysłany: Pią 08 Wrz, 2006 22:51   Prośba o restrykcje

Przyczyna:

Piszę ten temat ponieważ myślę, że na niektórych mapach które są stworzone do grania z bronią snajperską ( w szczegóności de_aztec ) jest czysty unbalance w teamach i w teamie nie powinno być więcej niż dwa awp. Grałem na paru servach z taką restrykcją i naprawde poprawiało to komfort gry jak i przyjemność gry w csa.

Uzasadnienie:

Wiele razy jest tak na serwerze Bydzia, że całym team lub większość teamu wygrywającego kupuje sobie awp i przeciwny team który często gra "eco" nie ma szans nawiązać równej walki. Gdyby wprowadzić restrykcje do dwóch awp na drużyne, to by wprowadziło to pewien rodzaj nowej strategi bo i trzeba sie dogadać kto będzie posiadaczem tejże broni, a i uzupełniać siebie nawzajem.

Podsumowanie:

Mam nadzieje, że pomysł nie zostanie wyśmiany, ale przynajmniej rozpatrzony. Dodam także ankiety, bo myślę iż gracze powinni decydować w pewnym sensie na jakich zasadach grają. :papa2:
_________________


Jestem parapetem :)
 
akira



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 67
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pią 08 Wrz, 2006 23:09   

uwazam ze to nie ma szans przejsc jak jest taka liczba graczy jaka jest teraz ;s
takze nie ma co myslec moim zdaniem nad proba stworzenia TP na sile...
_________________
 
 
ritarded l.



Klan: FTS
Dodatkowy Nick: VorteX^^
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1455
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Wysłany: Pią 08 Wrz, 2006 23:30   

pamietam ze zarowno ct i terro moze kupic tyle samo awp
_________________
 
 
ROSOMAK



Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 291
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: Sob 09 Wrz, 2006 07:34   

Tak Vortex maja po rowno ale jemu nie o to chodzilo.Ja osobiscie jestem za - czy nie jest tak ze w 98% mapa aztec , italy - jeden team awp - taka restrykcja bylaby dobrym rozwiazaniem , mysle ze team by musial wiecej grac zespolowo.

Na TAK
_________________

 
 
bbl`



Klan: srogo
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 824
Skąd: ~chinatown
Wysłany: Sob 09 Wrz, 2006 07:45   

pfff.... totalne efefa :0o: ; o .


Czlowieku ogarnij sie ... to ze nie umiesz grac z awp to nie znaczy, ze kazdy ma sie do Ciebie dostosowac :x :rotfl:
_________________
PHOTOSHOP ALBUM

 
 
ciasteczkowy



Klan: PI 3.14
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 803
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Sob 09 Wrz, 2006 07:51   

Przyjmijmy tą wersje że tak by było
czyli wiadomo że ja jako pro z awp gram zawsze to czyli w mojej drużynie tylko jeszcze jeden miałby mozliwość kupienia takiej broni , a niech by spróbował ktoś kupić przedemną to kik , ban sley i takie tam :hahaha: :hahaha: :hahaha:
NIE
_________________
chcieliście wydymać ciastka to teraz ciastek wydyma was :D
 
 
siatkarz



Klan: urwisów
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1199
Skąd: Kłodzko / Wrocław
Wysłany: Sob 09 Wrz, 2006 08:26   

a po co bronnic awp? kazdy gra jak chce... zreszta ak'a moze byc rownie celny :p trzeba pocwiczyc :)

czyli awp ma byc :)
_________________


uwazaj bo moge przypadkiem Cie trafic
 
 
Plast!c



Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 58
Skąd: Bydzia
Wysłany: Sob 09 Wrz, 2006 08:32   

Cytat:
pfff.... totalne efefa :0o: ; o .


Czlowieku ogarnij sie ... to ze nie umiesz grac z awp to nie znaczy, ze kazdy ma sie do Ciebie dostosowac :x :rotfl:


Spodziewałem się takich postów. Niczym nmie nie zaskoczyłeś bubelq, chyba że twoim poziomem wypowiedzi... To jest tylko propozycja a nie nakaz! Możesz się nie zgodzić z czymś ale to nie znaczy że masz mnie obrażać :( . Wyraź swoją opinie w taki sposób żeby innych nie obrazić. Co do tego, że nie umiem grać z awp to masz racje. Uczę się dopiero grać z awp, ale przyznaj że jak ty jesteś w wygrywającym teamie to pełno was lata tam z awp i żaden nie pokusi się przejść do przegrywającego teamu żeby pomóc. Imho tu jest właśnie ten problem.
_________________


Jestem parapetem :)
 
akira



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 67
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 09 Wrz, 2006 08:56   

Plast!c napisał/a:
Cytat:
pfff.... totalne efefa :0o: ; o .


Czlowieku ogarnij sie ... to ze nie umiesz grac z awp to nie znaczy, ze kazdy ma sie do Ciebie dostosowac :x :rotfl:


Spodziewałem się takich postów. Niczym nmie nie zaskoczyłeś bubelq, chyba że twoim poziomem wypowiedzi... To jest tylko propozycja a nie nakaz! Możesz się nie zgodzić z czymś ale to nie znaczy że masz mnie obrażać :( . Wyraź swoją opinie w taki sposób żeby innych nie obrazić. Co do tego, że nie umiem grać z awp to masz racje. Uczę się dopiero grać z awp, ale przyznaj że jak ty jesteś w wygrywającym teamie to pełno was lata tam z awp i żaden nie pokusi się przejść do przegrywającego teamu żeby pomóc. Imho tu jest właśnie ten problem.


nie mow zaden, bo ja jako Super pr0 plejer zawsze przechodze do przegrywajacego teamu :mrgreen:
i niech mi ktory powie, ze nie :[ :E
_________________
 
 
BABCIA



Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 495
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 09 Wrz, 2006 09:01   

a ja jestem za zlikwidować awp prawdziwa broń mężczyzn to auto campa :E :E
_________________
wszyscy mówią lama, a zagraje se jakiś z okularami jak stępień !!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.