CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
kto się zna na Telewizorach
Autor Wiadomość
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 06 Gru, 2006 22:51   

61 kilo to akurat dla mnie zaleta. W ostatnim miesiacu 3 moim sąsiadom zasuneli plazmy z domu. A ode mnie moga co najwyzej przepukline wyniesc xD Poza tym wbudowany subwoofer wiec dokupuje tylko 3 glosniczki wolno stojace i mam juz kino domowe, bo DVD mam a wzmacniacz calkiem calkiem jest juz wbudowany...

WEGier napisał/a:
a w moim obecnym już mnie kuchenka uwiera w bok jak ide do lodówki (;) )


Kolejna sprawa ze mi nie przeszkadzaja gabaryty bo salon ma ok. 40m2 wiec nawet nie widac ze jest duzy... :P
_________________
Ostatnio zmieniony przez qBert Śro 06 Gru, 2006 22:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
nowik
Webmaster



Klan: Czasami ogladam
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 1277
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 06 Gru, 2006 23:22   

qBert napisał/a:
61 kilo to akurat dla mnie zaleta. W ostatnim miesiacu 3 moim sąsiadom zasuneli plazmy z domu. A ode mnie moga co najwyzej przepukline wyniesc xD

posikalem sie ze smiechu ;D:D:D:D ale pomysl dobry :D
_________________

 
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 07 Gru, 2006 00:04   

qBert napisał/a:
a ja olałem LCD i Plazmy.
A HDTV to bedzie w Polsce za 10 lat więc wtedy pomyśle o HD (NIE HD Ready :0o: )


Konsole next-gen juz są (x360 i ps3)
n-tv juz jest

za 10 lat to poprostu bedzie standard tak jak dzisiaj zwykle tv. Ja napewno tyle czasu czekac nie bede :P Zbieram juz kase od dobrych kilku miecha ;)
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 07 Gru, 2006 23:38   

.:Solid_Snake:. napisał/a:
n-tv juz jest

n-tv to syf! Mają całe 3 programy w HD... Moze Canal + da coś wiecej...
.:Solid_Snake:. napisał/a:
Ja napewno tyle czasu czekac nie bede :P Zbieram juz kase od dobrych kilku miecha ;)

Powodzenia. Tzw. Full HD (1920x1080 chyba) najtańsze jakie widziałem do tej pory to Sharpa za 999zł (w 10 ratach 0% :rotfl: )
_________________
 
 
ciasteczkowy



Klan: PI 3.14
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 803
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pią 08 Gru, 2006 08:00   

Qbek ale są juz w HD
Programów coraz więcej , zobacz ile jest na Astrze dodatkowo.
Ja nie narzekam puszczam sobie z kompa w 720p i śmiga pieknie :D do tego dzwięk w DD 5.1 i jest pięknie lalalla a Ty se siedz i możesz marzyć dalej :hahaha: :hahaha: :hahaha:
_________________
chcieliście wydymać ciastka to teraz ciastek wydyma was :D
 
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pią 08 Gru, 2006 16:21   

roznica miedzy 720p a 1080p az tak widoczna nie jest. 1080p jest przystosowane raczej do wiekszych telewizorow... tak 40 cali i w zwyż. Dla 32 caly starcza w zupelnosci 720p.

3 baty trzeba wydac dzisiaj na zayefajnego samsunga :) Juz mam 66% uzbierane ;p
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
ciasteczkowy



Klan: PI 3.14
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 803
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pią 08 Gru, 2006 17:24   

.:Solid_Snake:. napisał/a:
roznica miedzy 720p a 1080p az tak widoczna nie jest. 1080p jest przystosowane raczej do wiekszych telewizorow... tak 40 cali i w zwyż. Dla 32 caly starcza w zupelnosci 720p.

3 baty trzeba wydac dzisiaj na zayefajnego samsunga :) Juz mam 66% uzbierane ;p


LUKAS LUKAS LUKAS 10 * 0 % I ŚMIGASZ
powiem tak jak kiedyś nie miałem za dużo kasy to żaden bank nie chciał mi dać pralki na kredyt bo nie miałem 1800 zł ostatnią nadzieje miałem w lukasie i poszłem ale bez przekonania , a tu zonk kredyt bez problemu w pare minut od tej pory biorę tylko w lukasie na 0% i spłacam jak najszybciej jak tylko mogę i linie kredytową teraz mam taką u nich że mógłbym sobie spokojnie auto kupić.
Oczywiście poparte to jest obecnymi zarobkami ale i tak jestem zadowolony z ich kredytu.
Powiem szczerze gdyby nie lukas nie miał bym tylu rzeczy co teraz , po prostu nie uzbierałbym :P :hahaha: :hahaha: :hahaha:
ps. nie jestem przedstawicielem tej firmy ani nic z tych rzeczy :hahaha: :hahaha: :hahaha:
_________________
chcieliście wydymać ciastka to teraz ciastek wydyma was :D
Ostatnio zmieniony przez ciasteczkowy Pią 08 Gru, 2006 17:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rider



Dołączył: 29 Sty 2006
Posty: 286
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 04 Lis, 2007 21:40   

Joł ale żem odkopał ale musze :)

Poszukuje telewizorka LCD 32 cale. Szczerze nie znam sie na tym i tu moja prośba:jakie firmy wchodzą w gre, na co zwracać uwage, co jest ważne czy tego powinno być duż czy mało, macie jakieś propozycje mile widziane linki jak by wam sie chciało :wstydniś: Acha zaznaczam że jestem laikiem tego tematu więc nie zarzucać mnie jakimiś fachowymi słówkami no chyba ża od razu je wytłumaczycie :cfaniak:
No i mówimy tu o rozsądnej cenie do 4 tysi ;] z góry thx :)
_________________
- Jakie założenie masz??
- Proste !! Walczyć i wygywać !!
 
 
ciasteczkowy



Klan: PI 3.14
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 803
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Nie 04 Lis, 2007 23:11   

Samsungi z literką M w nazwie modelu.... Najlepsze matryce
_________________
chcieliście wydymać ciastka to teraz ciastek wydyma was :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.