CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Jak tu trafiliście i dlaczego wracacie
Autor Wiadomość
Cashreen



Dołączył: 07 Mar 2006
Posty: 261
Wysłany: Wto 14 Lis, 2006 22:10   

Sam kiedyś tu trafiłem znany powszechnie jako cziter z BL itp :) Nadal tu gram znany powszechnie jako Cziter :wow:
_________________

Ostatnio zmieniony przez Cashreen Wto 14 Lis, 2006 22:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
Moras



Dołączył: 27 Kwi 2006
Posty: 640
Skąd: D.G.
Wysłany: Śro 15 Lis, 2006 00:22   

nvm
Ostatnio zmieniony przez Moras Śro 15 Lis, 2006 00:30, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
koJOt



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 235
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 20 Gru, 2006 17:23   

Ja szukalem servera z mojego miasta Bydzia :) w ogole zadko wpadam na forum z braku czasu, wole pograc :) pozdro ;)



Cash nie nazekaj :P i tak Ci bule sprzedam :P
_________________
 
 
Riddick_Fiefiur
Zawieszone Konto - Zly Email

Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 7
Wysłany: Wto 09 Sty, 2007 11:53   

siemanko. Ja podobnie do kojota szukałem jakiegoś serwera z Polski a że trafił się z mojego miasta to jeszcze lepiej. Na bydzi gram do teraz bo podoba mi się kultura, to że wszyscy zawsze się witają i żegnają :D :D. Jak zaczynałem grać to każdy zawsze mi coś doradzał, podpowiadał i ogólnie podobała mi się gra z ludźmi którzy tam grali. Nie podobały mi się strefy ale ludzie sprawili że chęć gry z nimi przerosła strefy i że zostałem na bydzi. Teraz strefy mi się podobają i nie umiem bez nich grać:D
 
 
kyryry



Klan: Nie ogladam :P
Dołączył: 21 Gru 2006
Posty: 136
Skąd: Kalisz
Wysłany: Sob 13 Sty, 2007 00:28   

Ja tez przypadkiem trafilem ...
Chcialem grac na jakims polskim servie :crazy:
Zaraz po moim pierwszym wejsciu jakis gosc ( nie pamietam kto ) walna mi heda ...
wtedy wyswietlily mi sie kary dla niego do wyboru ... i w tym sie zakochalem :*
I jakos tak mi sie gralo .......... sporo czasu minelo zanim wlazlem 1 raz na forum :
przegladalem sobie border i czytalem rozne takie tam ... i natrafilem na odnosnik do forum bydzi :faja:
Jako ze od pewnego czasu juz gralem postanowilem zerknac :faja:
I tak juz zostalo ......
To cala historia dzieci :D
a teraz gascie swiatlo i idzcie spac :cfaniak: :cfaniak: :cfaniak:
_________________
Lux vitae :D
 
 
molti



Klan: w tvp leci :D
Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 139
Skąd: warszawa
Wysłany: Nie 14 Sty, 2007 20:48   

Tak jak wiekszosc ja tez trafilem tu przypadkiem......... chcialem pograc sobie na polskim sewie i znalazlem jakis, wszedlem, pogralem troche, i doszedlem do wsiosku ze, lekko mowiac jest MIERNY. Ale postanowilem sie nie poddawac, wiec szukalem dalej. No i po dlugich poszukiwaniach znalazlem sie tu, na BYDZI. Spodobalo mi sie i od tamtej pory jestu to prawie codziennie. OT I CALA HISTORYJA :)
_________________
Którym sie szczela ??
 
 
Kacpik



Klan: sQuty
Dołączył: 24 Sty 2007
Posty: 5
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 24 Sty, 2007 08:20   

yyy.... ja trafilem na ten server z powodu:
1.Firma Telsten która stawia ten server mam z tej firmy internet
2.Jast tutaj miła atmosfera i mozna sie dobadac
3.Poprostu jest tutaj Fajnie :banan: :cfaniak: :lol: :jezyk:
Ostatnio zmieniony przez Kacpik Śro 24 Sty, 2007 08:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Uczulony`
SteamBans Member



Dodatkowy Nick: nedlee
Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 807
Skąd: K-LIN
Wysłany: Śro 24 Sty, 2007 10:59   

To witamy w rodzinie :lol:
_________________

F*** Tomorrow, Live Today,
Forgot yesterday and Just Play.
 
 
Kerrigan


Klan: [UnimatriX|sq]
Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 13
Skąd: DC
Wysłany: Czw 22 Lut, 2007 08:00   

Przez znajomosci ;) :mrgreen: ...
oraz jedneg takiego troche malomownego czlowieka - ktory jest takze jednym z najsprawniejszych adminow jakich mialem okazje poznac :faja: No i bardzo dobrym Kolega :) Przyszedlem kiedys, chyba juz z pol roku temu, porozgladalem sie, pogralem troszeczke ...potem znowu (tym razem ciut wiecej ) i znowu ... :) NIe wpadam tu bardzo czesto , ale zawsze podoba mi sie atmosfera spokojnej gry i wrecz kultury podczas wzajemnego mordowania sie :) :mrgreen: .. To jest to co sie liczy!

Cytat:
Niedługo nie będzie po co tu wracać najpierw Italy teraz ostatnio Militia, ogolnie server upada coraz niżej. Może następnym razem zagości na nim mapa Orling. Niektórym za takie mapy powinno zabrac sie admina i zbanowac na miesiąc. Po co dawać nowe mapy jak niektórzy jeszcze nie nauczyli się grać nawet na podstawowych (d2, d, train, nuke ,inferno ostatecznie, mil )
No to ciekaw jestem co bys powiedzial drogi marVie gydbys tak odwiedzil np. ktorys z serwerow BORG (hi hi moze Unimatrix :P :mrgreen: ), gdzie granych z powodzeniem jest z 50-60 map ( pisze - granych a nie tylko takich ktore sa w katalogu ./hlds/cstrike/maps ) z czego standardow jest moze z 12....

Pewnie stwierdzilbys ze "upadek jest bliski " :hahaha:

Pozdrawiam
_________________
The BORG Collective - Przymierze Klanow Zaprzyjaznionych
visit: www.theborg.pl
The Unimatrix Squad www.unimatrix.pl/forum
Ostatnio zmieniony przez Kerrigan Czw 22 Lut, 2007 08:01, w całości zmieniany 2 razy  
 
Cr3eD


Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 2
Wysłany: Sob 24 Lut, 2007 22:16   

hehe ja tu sobie smigam dzieki Reggo :P bo ten czlek powrocil do gry w cs'a a ze on tu gra i nie nazeka to ja tym bardziej nie bede nazekac :P bo jestem mniej wybredny od niego :P tak ze zycze milej gry ze mna :) hehe

poza tym gralem juz tu kiedys xD D :P i o ile mnie pamiec nie myli to pamietam ciasteczkowego :P hehe pozdro dla niego i w ogole dla wyszstkich :PPPP
Ostatnio zmieniony przez Cr3eD Sob 24 Lut, 2007 22:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.