CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Jak tu trafiliście i dlaczego wracacie
Autor Wiadomość
psychic



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1028
Skąd: Kłodzko/Wrocław
Wysłany: Czw 08 Cze, 2006 21:39   

Ja bodajze przez siatka na lan party jakims :D
_________________
''A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych, przez tych, którzy nie słyszeli muzyki. " F. Nietzshe.
 
 
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 08 Cze, 2006 21:46   

Ja standardowo. Nie znałem żadnego serwera jak zaczynałem grać... Kupel mi podrzucił kilka IP m.in. Vectra Net, Astery i jakieś ffa. Później miałem format, i skasowały mi się wszystkie. Nie chciało mi się znowu wpisywać tych IP, więc wszedłem w find serwers, poleciałem po najniższych pingach i jakoś tak trafiłem na bydzie. Średnio ogarniałem TP, całe szczęście że gram prawie zawsze w atakującym teamie więc przyszedł czas że zrozumiałem o.c.b. A zostałem bo fajny klimat panował. Zaczęłem gadać sobie przez mica z arowem, redem, mediumem, seeedem az w koncu poznalem wszystkich. Mialem chwile zwątpienia i chciałem się rozstać z bydzią, na całe szczęście wszystko się ułożyło... No i tak już od prawie roku pykam sobie na bydzi. Pozdro.
_________________
 
 
tiop



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 141
Skąd: stamtąd
Wysłany: Czw 08 Cze, 2006 21:56   

znam od kiedy powstal serwer. Z innego forum
_________________
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
 
 
WEGier



Klan: na drzewie :)
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1310
Skąd: Czę100chowa
Wysłany: Czw 08 Cze, 2006 22:32   

tiop napisał/a:
znam od kiedy powstal serwer. Z innego forum


tak na poważnie
w sumie ja też trafiłem tu z sulka, zobaczyłem IP i se grałem. Z przerwami bo kompa nie miałem i grałem w kafeji. Tu sie nauczyłem grać (i się nie nauczyłem) dzięki cierpliwości paru osob - pozdro wam. A ogolnie to moj drugi dom, mieszkam u solida i pracuje u niego na roli, sprzątam w oborze z kankerem. dzejms krowy doi a babcia robi nalewki - taki szczęśliwy domek na preri (rany jak to się pisze :wow: ).
_________________

 
Yelonek



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 115
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 10 Cze, 2006 08:38   

Dałbym sobie rękę uciąć, że gram tu już 2 lata, ale napis pod moim avatarkiem twierdzi, że nawet nie ma roku.. Hmmm......

Ip podrzucił mi Vtx, a że zasady tp mi sie spodobały oraz to, że nie za wiele tu bydła - zostałem.
_________________
 
 
nowik
Webmaster



Klan: Czasami ogladam
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 1277
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 10 Cze, 2006 14:27   

Yelonek napisał/a:
Dałbym sobie rękę uciąć, że gram tu już 2 lata, ale napis pod moim avatarkiem twierdzi, że nawet nie ma roku.. Hmmm......

Ip podrzucił mi Vtx, a że zasady tp mi sie spodobały oraz to, że nie za wiele tu bydła - zostałem.


napis ten mowi tak dlatego ze forum bylo przezucane ;)
_________________

 
 
mARV



Klan: vel bleeeh
Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 68
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 02 Lis, 2006 08:58   Militia

Niedługo nie będzie po co tu wracać najpierw Italy teraz ostatnio Militia, ogolnie server upada coraz niżej. Może następnym razem zagości na nim mapa Orling. Niektórym za takie mapy powinno zabrac sie admina i zbanowac na miesiąc. Po co dawać nowe mapy jak niektórzy jeszcze nie nauczyli się grać nawet na podstawowych (d2, d, train, nuke ,inferno ostatecznie, mil )l
_________________
DFI BloodIron, CD2 E6550@505x7 3550Mhz, 2GB A-Data extreme, Gainward GF8800GTS, Prodigy 7.1HiFi, Benq 1650, 2x250GB, DeathVader, corepad magna, Sennheiser HD 205
Nie tup nie blokuj nie graj na ex 0.1 i na rate-ach z d*
 
WEGier



Klan: na drzewie :)
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1310
Skąd: Czę100chowa
Wysłany: Czw 02 Lis, 2006 09:05   Re: Militia

mARV napisał/a:
Niedługo nie będzie po co tu wracać najpierw Italy teraz ostatnio Militia, ogolnie server upada coraz niżej. Może następnym razem zagości na nim mapa Orling. Niektórym za takie mapy powinno zabrac sie admina i zbanowac na miesiąc. Po co dawać nowe mapy jak niektórzy jeszcze nie nauczyli się grać nawet na podstawowych (d2, d, train, nuke ,inferno ostatecznie, mil )l


jak mówi stare chińskie przysłowie : "jak nie pasuje, to są tysiące innych serwów" :papa2:






a pomyślałeś, że czasem ludzie lubią sobie zagrać coś 4fun? tak dla zmiany od granych codziennie d2, d, train, nuke, inferno i inne? pomyśl czasem o innych - nie tylko o sobie - zresztą jak mnie nie pasuje mapa to albo wychodzę i wracam po niej albo gram, bo nie zawsze trzeba być high skill :P
dobra EOT bo robimy OT :papa2:
_________________

Ostatnio zmieniony przez WEGier Czw 02 Lis, 2006 09:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
Plast!c



Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 58
Skąd: Bydzia
Wysłany: Czw 02 Lis, 2006 09:14   

Ja trafiłem na serv bydzia jakies 1,5 roku temu przeglądając sobie servery. Wybierałem te który miały najmniejszy ping i akurat bydzia się trafiła ;] Grałem sobie na bydzi tak z pól roku bo fajna atmosfera była a potem musiałem wyjechać na rok do USA ^^ i jako ze tam jak miałem neta to mnie kickowało bo ping miałem bodajże 217 ;] . I tak po roku wróciłem do Polski i znów zacząłem grać na bydzi ale pod innym nickiem L=
_________________


Jestem parapetem :)
 
ritarded l.



Klan: FTS
Dodatkowy Nick: VorteX^^
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1455
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Wysłany: Czw 02 Lis, 2006 10:53   Re: Militia

mARV napisał/a:
Niedługo nie będzie po co tu wracać najpierw Italy teraz ostatnio Militia, ogolnie server upada coraz niżej. Może następnym razem zagości na nim mapa Orling. Niektórym za takie mapy powinno zabrac sie admina i zbanowac na miesiąc. Po co dawać nowe mapy jak niektórzy jeszcze nie nauczyli się grać nawet na podstawowych (d2, d, train, nuke ,inferno ostatecznie, mil )l


bo te mapy masz na esl :mrgreen:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.