To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Pomoc - LIVEBOX

wzr - Wto 20 Sty, 2009 19:30
Temat postu: LIVEBOX
Siemanko,

mam takie pytanko , chodzi o to, że mam LIVEBOXA oraz do tego 3 kompy podłączone przez WiFi, no i czy LIVEBOX moze słuzyc jako router, i czy ja moge mieć taką sieć w chacie, że będe mógł ze swojego kompa przeciągnąć pliki udostępnione od siostry z laptopa, do tego czy da rade przez tego liveboxa mozna jakoś zrobić drukarkę sieciową ;)


ps. FORMAT C: jest tutaj niepotrzebny ;)

Sinecod - Wto 20 Sty, 2009 19:32

livebox to router ... tepa palo :P
x0x - Wto 20 Sty, 2009 19:35
Temat postu: Re: LIVEBOX
wzr napisał/a:
czy ja moge mieć taką sieć w chacie, że będe mógł ze swojego kompa przeciągnąć pliki udostępnione od siostry z laptopa, do tego czy da rade przez tego liveboxa mozna jakoś zrobić drukarkę sieciową ;)

tak normalnie tworzysz sieć i udostępniasz pliki

Viper - Wto 20 Sty, 2009 19:40

wez instrukcje tam jest wszystko jasno i klarownie napisane, nawet mikas dał by rade;]
spree - Wto 20 Sty, 2009 19:52

LIFEBOX to router tylko ma jakaś tam ograniczona ilosc mozliwych wifi do podłączenia (nie pamietam juz ile ale chyba 3) tylko ze jest lipny strasznie jak na router :P
bamc - Wto 20 Sty, 2009 20:02

spree napisał/a:
LIFEBOX to router tylko ma jakaś tam ograniczona ilosc mozliwych wifi do podłączenia (nie pamietam juz ile ale chyba 3) tylko ze jest lipny strasznie jak na router :P
zawsze moze po bt ;]
wzr - Wto 20 Sty, 2009 20:39

no wszystko by bylo fajnie ale nie wiem gdzie mam instrukcje :( moze ktos napisać jak stworzyć tą sieć ;P??
bamc - Wto 20 Sty, 2009 20:41

http://www.neostrada.pl/d..._instalacji.pdf

bana na google masz? :D

Bo$s - Śro 21 Sty, 2009 10:12

Można, ale z liveboxa to taki router jak z malucha cabrio samochód. Dlaczego? Ubogie możliwości konfiguracji, słaby zasięg, nieraz problemy ze stabilnością. Lepiej kupić jakiś router, koszt ~150zł.
wzr - Śro 21 Sty, 2009 10:20

Nie pytam sie czy lepiej kupić, tylko czy da się zrobić i jak ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group