To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Pomoc - Ping 80+

wzr - Sob 22 Mar, 2008 19:49
Temat postu: Ping 80+
Siemanko,

mam pewien problem z pingiem , odkąd mam liveboxa mam pinga 80+ przy łączu 512...

wcześniej na modemie było około 50 zawsze , ma ktoś ten sam problem albo wie ktoś jak

to rozwiązać ?


proszę tylko o konkretne odpowiedzi offtopowca dziekuje :)

-I.G.L.A.X.- - Sob 22 Mar, 2008 19:58

A z czego korzystasz ? nadal z kabla czy wifi ? Jesli wifi to prawdopodobnie walsnie to . Moze jakiegos syfu nalapales na dysk .
psychic - Sob 22 Mar, 2008 20:09

taa.. od poczatku miesiaca mam live box'a 512 no i wlasnie zmieniam mieszkanie, bo tam gdzie mieszkam nie ma innego operatora ;)
wzr - Sob 22 Mar, 2008 20:18

no wifi ;] czyli pewnie to .
Sinecod - Sob 22 Mar, 2008 20:49

ja dzialam na liveboxie ... gdyby tylko nie to ze dziele neo 512 na 2 osoby to bylo by super ..
a moze ktos nieuprawniony korzysta z liveboxa ?
albo odpala jakeigos torrenta i idzie w ***cenzura*** ...

aaaa wifi dzialam ..bo mi ethernet nie dziala ... a usb to gowno :)

wzr - Sob 22 Mar, 2008 20:52

hmm , nieuprawniony tzn ? czasem mój ojciec korzysta z internetu bezprzewodowego na laptopie a pozatym nikt inny ;]
psychic - Sob 22 Mar, 2008 21:36

livebox ma tak maly zasieg wi fi od routera, ze watpie zeby ktos mogl sie wbic :D
a jak torrenta by odpalil to na sverze nie moglbys sie nawet ruszyc :P

wzr - Sob 22 Mar, 2008 22:39

nie no powiem ci to ten adapter wi fi ma tylko taki zasieg ;] wiec jedynie ojciec z pokoju ;]
qBert - Sob 22 Mar, 2008 23:46

kup router adsl za 100 zeta, będzie wszystko bezproblemowo, a ten live box ***cenzura*** na śmietnik
potek - Nie 23 Mar, 2008 09:49

ja mam używany router z allegro firmy comtrend ct- 536+ i jest bardzo dobry, kupowałem jeden a dostałem dwa, z czego jeden jest uszkodzony jak chcesz koge Ci go wysłać i sobie naprawisz jak bęziesz w stanie. Router jest z wifi zasięgł ładnie łapie :) używam go od wakacji jeszcze ani razu się nie zawiesił etc.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group