To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Pomoc - Problem z PenDrive'm

foXx - Pią 29 Cze, 2007 20:19
Temat postu: Problem z PenDrive'm
Otoz ojciec ostatnio nosil do firmy PenDrive'a zeby costam mu nagrali, to babka wrzucila ten plik, ale takze wirusa :E I teraz mam taki problem, bo jak chcem otworzyc PenDrive'a to wyskakuje bi taki blad:
[img=http://img74.imagesh...ing1wh2.th.jpg]

ale jak klikne prawym na PenDrive'a i dam Otwórz, to normalnie mi go otwiera. Takze po kliknieciu prawym klawiszem mychy na PedDrive'ie jest cos takiego na liscie:
[img=http://img74.imagesh...ing2nc6.th.jpg]

Ktos wie jak temu podolac ? Skanowalem antywirem, to trojana jakiegos mi znalazlo i wywalilo, ale to nic nie dalo :(

[ Dodano: Pią 29 Cze, 2007 21:24 ]
BTW. Jeszcze nie formatowalem pamieci, moze jakos da sie bez formatu ?

WOJTAS - Pią 29 Cze, 2007 20:56

wlasnie siedzi kolo mnie odcinacz i mowi ze mial taki sam problem jak mu sie zj...(ZEPSULA) karta kingstona ... padla na amen ... wkladal do czytnika i nie ma bata te same objawy co u Ciebie ;/

~siemanara kingston sux ;]

x0x - Pią 29 Cze, 2007 20:57

na pendrive powinieneś mieć plik autorun.inf jest prawdopodobnie ukryty usuń go i po sprawie :banan: :banan:
jakbyś go nie mógł znaleźć tego pliku na pendrive
Opcje folderów >> Widok >> Wyczyść pola przy ukryj chronione pliki systemu i ukryj rozszerzenia>> zaznacz pokaż ukryte pliki i foldery

Start Wyszukaj >> pliki i foldery >> wpisz autorun.inf >> zatwierdź

foXx - Pią 29 Cze, 2007 21:35

x0x :p, autorun.inf usuniecie nic nie daje

RazeL, no nie gadaj ze do kosza juz kingston ;/ ale moge normalnie klikac prawym na niego i otworz i sie otwiera, a ten blad wyskoczyl wlasnie po tym jak babka nagrywala dla ojca plik z wirusem ;/

potek - Pią 29 Cze, 2007 22:55

a skanowałeś pena jakimś antywirusem?
w0mbat - Pią 29 Cze, 2007 23:00

czytaj potec przeciz pisze ze skanowal
Cytat:
Skanowalem antywirem, to trojana jakiegos mi znalazlo i wywalilo, ale to nic nie dalo

Trel - Sob 30 Cze, 2007 00:15

przejedz magnesem moze sie sam sformatuje
:D :D :D

qBert - Sob 30 Cze, 2007 00:30

nie pitol i formatuj. jak to nie da nic to wtedy bedziesz mial problem...
x0x - Sob 30 Cze, 2007 07:24

hmmmm :/ dziwne jak ja miałem z pendrivem ten problem, to usunąłem ten plik i działał dobrze :/ :/
foXx - Sob 30 Cze, 2007 10:26

Ok po formacie moge normalnie odpalac Kingstona lewym klawiszem mychy, cale szczescie ze sie nie zj.... zepsul na amen ;]

chyba mozna clozet, chyba ze ktos ma jeszcze jakies rady jak by sie znowu ten problem pojawil, oczywiscie oprocz formata i wyrzucenia do kosza :P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group