To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Pomoc - kto się zna na Telewizorach

ciasteczkowy - Pią 18 Sie, 2006 23:34
Temat postu: kto się zna na Telewizorach
Jaki wybrać do 4-4,5 tyś LCD a może ktoś ma LCD albo plazme jak to się sprawuje i wogóle tylko nie dawać mi linków do testów bo te testy są o du.pe rozbić to taka reklama kto da więcej ten bedzie lepiej opisany.
Chodzi mi bardziej o to czy ktoś ma jakąś 32 calową LCD lub plazme i jak mu się to sprawuje a może TV projekcyjne.??Własne doświadczenia

ritarded l. - Pią 18 Sie, 2006 23:39

moje doswiadczenie w telewizorach to brak telewizora :)

PS jesli to jest spam to skasujcie :]

BABCIA - Pią 18 Sie, 2006 23:47

osobiście kupiłem taki telewizor tylko dużo wcześniej i był droższy świetnie się sprawuję sony żekomo o lepszych parametrach był nic niewart a to mój telewozor
http://www.allegro.pl/ite...ka_gratis_.html

tiop - Sob 19 Sie, 2006 08:50

Poczytaj o HDTV
nappy - Sob 19 Sie, 2006 10:27

Brat kupił niedawno Sagem HD-L26 i jak narazie, same ochy i achy :D Nie wiem dokładnie za ile - bo właśnie wraca do Szwecji, więc jak tylko dotrze do domku to złapie go na Skype :) Obiło mi się o uszy, że coś koło 5k (w polsce ponad 6k kosztują) ale to ze sklepu wysyłkowego 'gdzieś tam daleko'. Tutaj masz opinie użytkowników w/w TV. Raczej pochlebne, więc ja bym się zastanowił...


...dajcie mi taką kase :D

.:Solid_Snake:. - Sob 19 Sie, 2006 19:09

tylko samsung!

np. ten
http://www.allegro.pl/ite...2b_krakow_.html

nowik - Nie 20 Sie, 2006 18:49

Czemu tylko Samsung ?;>

btw. ciastek pamietaj, kupuj tylko HDTV :) niedlugo moze bedziew polsce ;)

a i na forum byl gdzies temat o lcd i plazmach ;D poszukaj :P

.:Solid_Snake:. - Pon 21 Sie, 2006 01:23

nowik napisał/a:
Czemu tylko Samsung ?;>

bo robią najlepsze monitory i telewizory HDTV
bo od kilku lat są liderami w tym segmencie
bo powyższe 2 wersy potwierdzi Ci wiekszość ludzi siedzących w temacie, a dlatego
bo cieszą się najlepszym uznaniem wśród klientow
bo mają wysoką rozdzielczość wyświetlania, a nie tylko przyjmowania obrazu i scalowania w dół
bo mają szybki czas reakcji
bo jak zobaczyłem na własne oczy pingwiny w rozdzielczości HD na tym telewizorze, co można zobaczyć np. w bydgoskim Media Markt, to szczenka przebiła mi się przez podłoge i spadła na dział z lodówkami piętro niżej. Idź nowik i sam zobacz, a się przekonasz.

Dzejms - Pon 21 Sie, 2006 08:24

.:Solid_Snake:. napisał/a:
nowik napisał/a:
Czemu tylko Samsung ?;>

bo robią najlepsze monitory i telewizory HDTV
bo od kilku lat są liderami w tym segmencie
bo powyższe 2 wersy potwierdzi Ci wiekszość ludzi siedzących w temacie, a dlatego
bo cieszą się najlepszym uznaniem wśród klientow
bo mają wysoką rozdzielczość wyświetlania, a nie tylko przyjmowania obrazu i scalowania w dół
bo mają szybki czas reakcji
bo jak zobaczyłem na własne oczy pingwiny w rozdzielczości HD na tym telewizorze, co można zobaczyć np. w bydgoskim Media Markt, to szczenka przebiła mi się przez podłoge i spadła na dział z lodówkami piętro niżej. Idź nowik i sam zobacz, a się przekonasz.

Może nie siedzę aż tak w temacie, ale chyba Solid ma rację. Też słyszałem że Samsung robi najlepsze matryce.

nowik - Pon 21 Sie, 2006 09:51

.:Solid_Snake:. napisał/a:

bo jak zobaczyłem na własne oczy pingwiny w rozdzielczości HD na tym telewizorze, co można zobaczyć np. w bydgoskim Media Markt, to szczenka przebiła mi się przez podłoge i spadła na dział z lodówkami piętro niżej. Idź nowik i sam zobacz, a się przekonasz.

Veni... Vidi... Vici ;D

dziekuje za wyjasnienie ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group