To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Pro¶by i propozycje - Jestes za ? jestes przeciw ? wypowiedz sie !

ROSOMAK - Czw 10 Sie, 2006 09:27
Temat postu: Jestes za ? jestes przeciw ? wypowiedz sie !
Siemanko wyjadacze Bydzi !!

Sprawa jest prosta mam mozliwosc zalozenia takowego serwerka tylko pytanie jest czy jest sens - macie irc i nikt tam nie siedzi z graczy :/Wypowiedzcie sie w tej kwestii , a sprawa mi i innym sie wyklaruje i ewentualnie bede mogl cos zadzialac. Obecnie jestem na L4 ale w poniedzialek juz taki serwerek moze powstac jezeli tylko bedzie dla kogo.

Pozdro

ritarded l. - Czw 10 Sie, 2006 10:41

ja bym wolal VT jak juz :) a na ircu bnc zostawilem :P
potek - Czw 10 Sie, 2006 11:16

wydaje mi sie ze dobrzy by było jak by był taki serverek, ale telsten nie pozwoli postawic wiec nie wiem gdzie by był
w0mbat - Czw 10 Sie, 2006 12:28

potec rosomaczek nam postawi :D
Cashreen - Czw 10 Sie, 2006 12:38

VorteX^^ napisał/a:
ja bym wolal VT jak juz :) a na ircu bnc zostawilem :P


Ja tak samo wolałbym VT bo poprostu jest lepszy ale jezeli idzie tylko TS moze byc jestem jak najbardziej ZAtym pomysłem :)

MIKAS - Czw 10 Sie, 2006 12:39

No nie wiem nie wiem czy to dobry pomysl....
Cashreen - Czw 10 Sie, 2006 12:52

zeby ts/vt wypaliło dobrze by było zrobic w jednym serverze dwa pokoje :D CT , T :D ci ktorzy by byli w ct to do ct pokoju by poszli a t do T wtedy wieksze prawopodobienstwo by było grania TP :) Czaicie o co chodzi :P
ritarded l. - Czw 10 Sie, 2006 12:57

bezsens. zrobic 3 kanaly mix, 1 dla adminow z haslem. reszta z haslem dla tych co beda chcieli, klany czy cos
teczufka - Czw 10 Sie, 2006 14:59

Jesli ludzie beda na tak, to ewentualnie moge postawic TS2/VT na niemieckim serwerze (dzialajace do 01.01.2007r. [potem zmiana adresu :P ]), jak juz postawie to beda egzekwowane kary za podpowiadanie w postaci Kicka, a dla nie pojetnych potem bana ;-)
TS2 na nim dziala od miesiaca, ale o nim wie z 4 adminow bydzia i w ogole nie korzysta :]

siatkarz - Czw 10 Sie, 2006 15:05

Cashreen napisał/a:
zeby ts/vt wypaliło dobrze by było zrobic w jednym serverze dwa pokoje :D CT , T :D ci ktorzy by byli w ct to do ct pokoju by poszli a t do T wtedy wieksze prawopodobienstwo by było grania TP :) Czaicie o co chodzi :P


jezeli to tak mialoby wygladac to jestem na tak... w innym wypadku jestem na nie.... dlatego nie glosuje



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group