To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Pomoc - Dobry firewall

bbl` - Wto 27 Gru, 2005 14:51
Temat postu: Dobry firewall
Jaki polecacie?
.:Solid_Snake:. - Wto 27 Gru, 2005 15:31

mózg
Dzejms - Wto 27 Gru, 2005 15:43

Sprzętowy czy programowy? :D
Eee. Napewno chodzi ci o programowy. Jak masz mocny sprzęt to chyba Norton Internet Security. Kiedyś go używałem, ale ostatnio obraziłem się na Symanteca za zamulenie systemu i obecnie używam Outposta Firewalla. Teraz jak jestem za ruterem sprzętowym to i tak nie ma za wiele do roboty. Polecają go na stronie NOD32 , którego aktualnie używam i dlatego go mam. :faja:
Zobacz też tu:
http://personal-firewall-...tenreviews.com/

lnk - Wto 27 Gru, 2005 16:11

YYY norton smierdzi kupą jak mialem cs'a i mp3 (ffa tylko mp3 :mrgreen: ) to mialem 70 fps wywalilem ten shit i wziolem kaspersky i Sygate personal firewall i naprawde dobry nie mulacy zestaw i z mp3 mam 100 fps :rotfl2: .


POLECAM Sygate Personal Firewall :D

bbl` - Wto 27 Gru, 2005 16:23

Outposta juz kiedys mialem i sie bardzo dobrze spisywał, wiec chyba zainstaluje tego outposta ;]
ciasteczkowy - Wto 27 Gru, 2005 18:20

ja nie polecam żadnego antywira ponieważ spowalniaja prace komputera , nikomu z moim klientów tego nie polecam a to dlatego że antywiry piszą ci goście co robią wirusy i co chwile robią nowego antywira którego sprzedają za nie złą kase, tak jak napisał solid trzeba troche pomyśleć co się otwiera .
NIE POLECAM ŻADNEGO ;[ ;[ ;[

nowik - Wto 27 Gru, 2005 18:23

ciastek tu mowa o firewallu :D :D no a co do tego i tego to mamy jakis biedny sprzetowy i to nam pomaga :P ja firewalla to juz od dwana nie mam ale mam antyvira a to tylko dlatego ze kiedys mi sie nudzili i chcialem sprawzic czy cos nazbieralem ale bylo czyto bo moj "mozg" mi pomaga :D


btw. to pinky jest i mozg mozg mozg xDxDxDxD

bbl` - Wto 27 Gru, 2005 21:44

No wlasnie zainstalowalem outposta i sie zobaczy jak chodzi :mrgreen:
nowik - Wto 27 Gru, 2005 21:52

jezeli masz WinXP z SP2 to czasami moze Ci sie komp automatycznei sam z siebie resetowa jak tak to napisz a powiem jak temu zaradzic bo teraz mi sie pisac nei chce :P
ritarded l. - Śro 28 Gru, 2005 14:19

macafee albo kerio


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group