To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Prośby i propozycje - Prosba o admina

Anonymous - Pią 26 Sie, 2005 07:53

Ojj luz :faja: . Jak mi wiadomo PoPoLuPo nalezy do grona osob pracujacych, a BuBeL, MaacieK itp. do grona osob uczacych sie. I tak Bubel i MaacieK graja w porach ranych, badz popoludniowych, a PoPoLuPo gra wieczorem ( chodz po 1 wrzesnia to sie troche zmieni ;( ) i tak sie mijacie i nawzajem sie nie widzicie.
W sprawie prosby do wczoraj bylem na nie, bo tez go nie widzialem na serverze, ale tak wbilem sie na server wieczorkiem i go spotkalem , nie sprawial zadnych problemow, nie przekraczal stref itp. wiec jestem na TAK.

siatkarz - Pią 26 Sie, 2005 08:19

no to jak tak bedziemy rozpatrzac prosby to moze bedziecie dawac adma kazdej osobie co sie zarejestruje na forum i chociaz raz wejdzie na serva ktoregos :/ :/ :/ :/ :/ auto@ :hahaha: :hahaha: pozdrawiam
bbl` - Pią 26 Sie, 2005 08:43

domaz napisał/a:
na tak dlugo nie gral ale jak napisal sie poprawil i od niedawna gra codziennie a ani bubla ani worka nie widzialem ^^

Ja gram codziennie o roznych porach :mrgreen: , to ciebie zadko widac !! :P :D

quit - Pią 26 Sie, 2005 12:54

Ja też gram różnie,dzis grałem z rana i burdel na serwie,szkoda gadać :/
Rasze,bluzgi itp:

bukers - Pią 26 Sie, 2005 14:04

ja tam jestem na nie juz jest za durzo tych adminów.
PoPoLuPo - Pią 26 Sie, 2005 21:28

encus dzieki za poparcie widze ze rozumiesz ludzi vortex co to twoich kursow to ze ja pracuje od rana do wieczora to jakos nikogo nieobchodzilo wiec twoje kursy tez jakby mnie nieobchodza a to ze grasz w co innego tym bardziej wiec jakos niewiem kiedy masz czas grac a jak sie zacznie szkola to co wogule cie praktycznie niebedzi ebo bedziesz chcial grac w co innego a ja zawsze jestem wieczorkiem mam nieraz dni ze mi sie niechce grac bo jestem zrypany po robocie domaz rownierz dzieki pozdro
ritarded l. - Pią 26 Sie, 2005 22:43

wiesz mnie to nie interesuje - ja wyrazam swoje zdanie, o to chyba chodzi?
patterson - Pią 26 Sie, 2005 22:52

PoPoLuPo napisał/a:
patterson mam nadzieje ze teraz cie zadowala :)


ujdzie :P

jestem na TAK

ciasteczkowy - Pią 26 Sie, 2005 23:03

na TAK żadnych zastrzeżeń
kill - Pią 26 Sie, 2005 23:06

na tak


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group