To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Ogólnie o CS 1.6/CZ - Cel-Shaded Counter Strike Pack

.:Solid_Snake:. - Sob 26 Cze, 2004 21:10
Temat postu: Cel-Shaded Counter Strike Pack
Witam! Pamietacie tak± grę jak "XIII" Nie wiem jak wam, ale mi przypadła ona do gustu. Miedzy innymi ze wzgledu na specyficzny rodzaj grafiki nazywany Cel-Shadeing. Jest on zadko uzywany w grach, ale wyglada czadowo, szczegolnie dla ludzi lubiacych komiksy. Oto skiny ktore wlasnie sa zrobione w ten sposob.




Oto linki do downloadu
Skiny postaci --> Klick
Skiny broni --> Klick

AdAMoS - Sob 17 Wrz, 2005 13:49

A czy przypadkiem nie dostanie sie bana na serwerach z Sound check'iem ?. Raczej tak i tak wole sie nie bawic w takie rozne bajery, skiny,modele itp. Po co to komu ? Tylko przeszkadza w grze.
Anonymous - Sob 17 Wrz, 2005 14:09

No słuchajcie sie Adamosa do 1 cziter na forum i wie co mówi :hahaha: :hahaha: :hahaha: przecież tyle lat obeszedł sie bez bana za haxy :rotfl: :rotfl:
AdAMoS - Sob 17 Wrz, 2005 15:25

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Bede modny:
:banan: :mrgreen:

Dobre, SiD nie zrozum mnie zle, ja chce dobrze dla ludzi :mrgreen:

.:Solid_Snake:. - Sob 17 Wrz, 2005 18:49

AdAMoS napisał/a:
A czy przypadkiem nie dostanie sie bana na serwerach z Sound check'iem ?. Raczej tak i tak wole sie nie bawic w takie rozne bajery, skiny,modele itp. Po co to komu ? Tylko przeszkadza w grze.

Nikt nie każe Ci instalować dĽwięków. A bajer jest bo np niektórzy lubi± tak± grafikę jak np w grze XIII. Brakuje, że przy wybuchu granatu pokazuje się dymek z napisem "KABOOOM!" :lol:

nappy - Nie 18 Wrz, 2005 21:44

.:Solid_Snake:. napisał/a:
AdAMoS napisał/a:
A czy przypadkiem nie dostanie sie bana na serwerach z Sound check'iem ?. Raczej tak i tak wole sie nie bawic w takie rozne bajery, skiny,modele itp. Po co to komu ? Tylko przeszkadza w grze.

Nikt nie każe Ci instalować dĽwięków. A bajer jest bo np niektórzy lubi± tak± grafikę jak np w grze XIII. Brakuje, że przy wybuchu granatu pokazuje się dymek z napisem "KABOOOM!" :lol:


łoj solid solid ;) SoundCheck sprawdza i modele, i dĽwięki :)

koJOt - Pon 19 Wrz, 2005 10:19
Temat postu: folder
A mozecie jeszcze napisac gdzie to wszystko wrzucic?? przeszukalem moj folder steam pare razy i nie moge znalezc starych skinow zeby podmienic:) :lol:
.:Solid_Snake:. - Pon 19 Wrz, 2005 11:00

nappy napisał/a:
.:Solid_Snake:. napisał/a:
AdAMoS napisał/a:
A czy przypadkiem nie dostanie sie bana na serwerach z Sound check'iem ?. Raczej tak i tak wole sie nie bawic w takie rozne bajery, skiny,modele itp. Po co to komu ? Tylko przeszkadza w grze.

Nikt nie każe Ci instalować dĽwięków. A bajer jest bo np niektórzy lubi± tak± grafikę jak np w grze XIII. Brakuje, że przy wybuchu granatu pokazuje się dymek z napisem "KABOOOM!" :lol:


łoj solid solid ;) SoundCheck sprawdza i modele, i dĽwięki :)

Kurde, a ja na serwach z SC tylko wył±czałem dĽwięk z podmianek i mogłem grac... :wow:

koJOt - Pon 19 Wrz, 2005 13:54

Ale dowiem sie gdzie to wrzucic?? bo nie moge zlokalizowac odpowiedniego folderu.. nie wiem dlaczego... a tak wlasciwie co wam z tymi babanami??!! :banan:




DOBRA JUZ SIE SAM DOWIEDZIALEM



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group