To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Hyde Park - Pierwszy śnieg :D

molti - Pon 12 Lis, 2007 15:42

oLKa napisał/a:
a w warszawie pada śnieg! jejeje :D

to jak tylko wyzdrowieje to idę ulepić baUwana xD o ile będzie jeszcze z czego xD


Chyba nie bedzie z czego bo juz 3 godzine pada a na chodnikach go nie widac :(

oLKa - Pon 12 Lis, 2007 15:54

no właśnie ;/ Przestał padać a jedyne co jest to lekka warstwa na trawnikach ...
qBert - Pon 12 Lis, 2007 16:50

znów pada olka :D
adaxdk - Pon 12 Lis, 2007 18:43

... a ja właśnie wychodząc z uczelnie fiknąłem koziołka na schodach, wiadomo jaka była reakcja znajomych ..^^
Fiknąłem przez to że od, może, godziny pada u nas deszcz?? mżawka ?? coś z nieba. I jest cholernie ślisko na płytkach ...
I teraz mnie plecy #(@*&%@*(#*$. Ale nie ma tego złebo co by na dobre nie wyszło, nie musiałem autobusami sie targać :)

A Śniegu nie ma !! :(

Juz sie nie moge go doczekać :)

N0W!k - Pon 12 Lis, 2007 20:00

Puma napisał/a:
Nowik ja za takie coś bym Cię pobiła :mrgreen: :mrgreen: :hahaha:


Jak bys mnie zlapala :papryczka:

Puma - Pon 12 Lis, 2007 20:05

Sam byś przyszedł :hahaha: :hahaha: :hahaha:
UU biedny Dzastin okład z ... xD i przejdzie :P

adaxdk - Wto 13 Lis, 2007 07:23

hehe :) wstałem wcześnie rano, patrze za okno a tam biało :) :D
Nareszcie, zeby tylko sie utrzymał :)


opar - Wto 13 Lis, 2007 07:37

U mnie wczoraj padało... w sumie jakies 3-4 h nieprzerwalnie, ale nic z tego nie zostało
:( ... teraz patrze przez okno i też pada .. ale jakies małe g...., więc pewnie nie uda mi się ulepić bałwanki :E :lol:

adaxdk - Wto 13 Lis, 2007 07:47

a ja to chyba ide do lodówki chowa, tak na wszelki ...
opar - Wto 13 Lis, 2007 07:53

NO DOBRA, a teraz jeszcze małe pytanko do ogółu, a w szczególności tych którzy jeżdzą na nartach bądź desce:

-jesteście regular czy goofy ?? ja regular :mrgreen:

- carwingi, pół carwingi, czy moze "old style" sprzęt, czyli dobre deski o odpowiedniej długości ??

Ja zaczynałem na zwykłych dechach, wiec mam nawyki jazdy w starym stylu: kijek góra dół (w skrócie :mrgreen: )... Na typowych carwingach - mocno wcietych -jeździłem moze 2 dni łącznie i w sumie fajnie się śmiga pod warunkiem, że cała szerokość stoq jest twoja :lol: nawyk 3mania kolana w kolanie przy carwingach bardzo przeszkadzał,bo mi narty najeżdzały na siebie :/ pół carwingów nie próbowałem ...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group