To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Problemy z CS 1.6/CZ - Rejestracja

kobra - Pon 07 Maj, 2007 13:13
Temat postu: Rejestracja
Kupilem cs lecz nie wiem na jakiej stonie sie go rejestruje (bo ktos mi tak poiedzial ze trzeba go zarejestrowac) Ma ktos moze spolszczenie do CS Anthology

pozdro

teczufka - Pon 07 Maj, 2007 13:19

Wchodzimy na http://steampowered.com/v...tsteamnow&cc=PL
Klik Free download, po sciagnieciu zainstaluj Steama

Powinno po calej instalacji pojawic sie okienko Login - Steam
Klik Create a new account...
Next [Dalej] > I agree [Zgoda] > Wypelnij kolejno Nazwa konta; Haslo; Powtorz haslo > next [Dalej] > Wpisz dzialajacy email kontaktowy; powtorz email>Next [Dalej] > Wybierz sekretne haslo; wpisz nizej odpowiedz > Next [Dalej> Pokaze sie okno z danymi; najlepiej wydrukuj informacje o koncie klikajac na ikonke i napis Click here to print this page now > Next [Dalej] > Finnish [Koniec]

Prawy na ikonce w tray'u Games [Gra]
Zkladka Games [Gry] > Activate a product on Steam... [Aktywacja produktu Steam...]
Next [Dalej]> I Agree [Zgoda]>Wpisz serial >Next [Dalej] > dalej nie pamietam ;]

W nawiasie wersja dla polskiego tlumaczenia

kobra - Pon 07 Maj, 2007 13:47

co mam zrobic aby miec to po polsku bo nie lapie, czy to adres strony czy jak mam od niedawna net i nie kleje
teczufka - Pon 07 Maj, 2007 13:50

Prawy na tray'u
Settings > Language > Wybierz z listy Polish > OK

Trel - Pon 07 Maj, 2007 14:02

ten steam, ktorego tam sciagasz z tego linku wyzej to tam po drodez instalacji masz wybor jezyka :] dalej masz normalny kreator po polskiemu :)
kobra - Pon 07 Maj, 2007 15:07

Wszystko gra :) laczy mnie z bydzia, lecz polskiego nie ustawilem przy instalacji to teraz nie wyda? jeszcze jedno sa jakies bledy bo w wyrazach brakuje liyter itp.
Trel - Pon 07 Maj, 2007 18:14

sry, nie orzumiem tego :

"to teraz nie wyda?" albo ja ciemny albo co...

Jesli o to chodzi to mozesz zmienic jezyk teraz w steamie ^ teczufka napisal wyzej

kobra - Wto 08 Maj, 2007 18:43

Dziekoweczka wszystko gra teraz jestem :lol: dziekowac

pozdro



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group