To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Inne gry - Diablo

siatkarz - Nie 16 Paź, 2005 20:20
Temat postu: Diablo
tytul chyba znany wszystkim... :] ile ja godzine spedzilem przy tej gierce:) masakra...
oLKa - Nie 16 Paź, 2005 20:36

może trudno w to bedzie uwierzyć ale też w to gralam, zanim jeszcze mialam internet ...
Wciągające nie powiem... Tak samo jak w cs, grą Diablo zaraził mnie brat :/ Ale jak juz mialam neta, to przezuciłam sie na cs'a :faja:

nowik - Nie 16 Paź, 2005 20:42

ojj Diablo klasyka dosłownie :P pamiętam jak przechodziłem II :P Albo kiedyś to taty do pracy się z bratem wbiliśmy i sobie LAN-a w Diablo zrobilismy też była jazda ^^ :D :D
lnk - Nie 16 Paź, 2005 21:52

Ja jeszcze pykam w to ale malo bo mi sie nie chce :mrgreen:
siatkarz - Nie 16 Paź, 2005 22:04

w diablo zeby wogole poczuc klimat gry to trzeba grac non stop... i bardzo czesto... a gdzie czas na inne gry (znaczy cs) ... mimo to diablo wymiata... a nie wiecie czy bedzie 3 czesc?
Anonymous - Nie 16 Paź, 2005 22:27

na moje nie podejmą sie III części, gra kusiła by tylk nazwą i grafiką 3D a grywalność pradwopodobie była by mizerna, moim zdaniem była by to 1 kiepska gra firmy Blizzard, a zresztą popatrzy ma cene DII + dodadtek 99 zł w empiku, ta gra ma tyle lat a tyrzyma sie tak z ceną,
psychic - Nie 16 Paź, 2005 23:25

ojej diablo 2...
tyle ile ja w ta gre gralem godzin... to w cs'a tyle nie grale mjeszce :mrgreen:
szczeze to naeet teraz gram na lanie w to z kolega...
ta gra to raczej mi sie nie znudzi nigdy ;) znaczy gral jakis okres chwile mi sie nie chce rgac a pozniej znowu wracam to tego :lol:

BABCIA - Pon 31 Paź, 2005 20:10

ale wam powiem że d1 bardziej mi się podoba ma swoją klime d2 nie jest złe ale to nie to chodź moim zdaniem cannon foder na amige był zarąbiasty
HyPnO - Pon 31 Paź, 2005 20:32

Oj Jojoj ile razy gralem w diablo II na lnaie o muj boze ....
mam orginała wygrałem ^^ :E

Uczulony` - Sob 13 Gru, 2008 17:38

odgrzeje kotlet ktos ciagle gra ?


(potrzebuje taxi :D )



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group